Про нас

НА РИНКУ НЕРУХОМОСТІ УКРАЇНИ З 1996 РОКУ

Агентство нерухомості «SOFIA PLUS» працює на ринку нерухомості України більше 27 років. Ми гарантуємо відповідальний, чесний підхід до кожного клієнта.

З 1996 року АН «SOFIA PLUS», розташоване на Оболоні в Оболонському районі столиці, надає повний комплекс послуг при купівлі та продажу квартир, офісних приміщень, будинків, дач і земельних ділянок на первинному і вторинному ринку нерухомості в Києві та Київській області.

Основні види послуг компанії: юридичні супровід, організація підписання договору купівлі-продажу з урахуванням використання кредиту, супровід при укладенні договорів купівлі-продажу об’єктів нерухомості, підготовка і оформлення складних ланцюжків угод.

Наше агентство успішно співпрацює з державним і комерційними банками, агентствами нерухомості (київськими та приміськими), державними і приватними нотаріусами, оцінювачами, юристами. Нами здійснюється моніторинг всіх процесів, що відбуваються на ринку нерухомості. Ми постійно стежимо за законодавством і вивчаємо динаміку зміни цін на нерухомість.

Пріоритет клієнта для компанії
Сильний бренд с 1996 року
Консультування безкоштовно
Досвідчені експерти
Об’ємна база нерухомості

Що робить співпрацю з нашим агентством такою ефективною?

 • Повне забезпечення угод — безпечно і надійно.
 • Репутація фірми: у нас працюють досвідчені провідні експерти з нерухомості, ми строго відстежуємо якість оголошень, які розміщуємо.
 • Розміщення оплаченої агентством реклами на топових порталах: OLX, FLATFY, DOM.RIA і т.д. — наші ріелтори мають доступ до централізованої системи публікацій і розміщують оголошення там, де їх точно побачать всі потенційні клієнти.
 • Офіс, розташований поруч з метро Оболонь — місце для проведення зустрічей з нашими клієнтами в популярному житловому районі столиці.
 • Оформлення договорів проводиться за безпосередньої участі нашого юрисконсульта та секретаря.
 • Засновник компанії і провідні експерти є сертифікованими ріелторами в “Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України” (сайт: http://www.asnu.net/users/register/ ).

Ми гарантуємо нашим клієнтам:

 • Індивідуальний підхід,
 • Рішення задач будь-якої складності,
 • Високий професіоналізм,
 • Чесність і відкритість,
 • Високу активність для досягнення цілей.

Надійність компанії за 27 років перевірена часом. Наш офіс на Оболонському проспекті працює протягом більше 20 років і ніколи не міняв свою адресу.

Незалежно від складності поставленого завдання, якщо для вас важливо те, що і для нас: порядність, відповідальність і націленість на успіх — то ми готові до співпраці. Ми завжди надаємо найкращі умови для наших клієнтів.

Працювати з нами — вигідно і зручно.

Послугами компанії за багато років роботи з 1996 року скористалися тисячі клієнтів.

Хочете діяти успішно і ефективно, тоді чекаємо Вас в АН SOFIA PLUS. Ласкаво просимо!

Відгуки про нас